Müşteri Hizmetleri

Kredi Kartı

tenga.com.tr’den veya telefonla sipariş hattımızdan yapacağınız alışverişlerin ödemesini tüm Visa ve Mastercard özellikli kredi kartlarıyla ve bankamatik kartlarıyla, 3D Secure kullanarak 100% güvenli olarak yapabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankaların (Akbank, Garanti) kredi kartlarını kullanarak taksit avantajlarından faydalanabilir, diğer tüm kredi kartları ile tek çekimde ödeme yapabilirsiniz. Taksit detaylarını ürün sayfalarında bulabilirsiniz.

Telefonla vereceğiniz siparişlerde maalesef kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır, güvenlik nedeniyle kredi kartı bilgilerinizi telefonda alamıyoruz. Dolayısıyla, telefonla aradığınızda sadece Havale/EFT veya teslimatta ödemeli olarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Havale/EFT

Siparişinizin ödemesini Havale/EFT ile yapabilirsiniz. Bu şekilde ödemelerde %5 ek indirim kazanırsınız. Ödeme sayfasında Havale/EFT seçeneğini seçtiğinizde sipariş toplamınız indirimli şekilde gözükecektir. Havale/EFT ile ödeme yapmayı tercih ederseniz siparişinizi tamamladıktan sonra, sipariş tutarınızı en geç 3 iş günü içinde aşağıdaki banka hesap numaralarından birine göndermeniz yeterli olacaktır. Açıklama alanına size verilen sipariş numarasını veya siparişi oluşturduğunuz isim ve soyadı mutlaka yazmayı unutmayın. Muhasebe departmanımız gelen transferleri sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde 2 defa kontrol etmektedir. Transferinizin tarafımıza ulaştığını gördüğümüz anda siparişinizi onaylıyor ve kargo sürecini başlatıyoruz.

Dikkat! Siparişinizin iptal edilmemesi için tutarlarda yuvarlama yapılmaması gerekmektedir. Tutarların kuruş kısımları alt veya üst tam sayıya yuvarlanmadan, tam olarak gözüktüğü şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Tutarların kuruş hanelerini yuvarlamamanızı rica ediyoruz.

Sipariş ödemesi için transfer yapacaksanız Banka Hesap Bilgileri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.