Kariyer Olanakları

TENGA Türkiye Resmi Distribütörü

Şu an için açık pozisyonumuz bulunmamaktadır. Açık pozisyonumuz olduğunda bu sayfada duyurmaktayız, ancak veritabanımızda yer almak ve size uygun bir pozisyon açıldığında değerlendirmeye almamız için CV'lerinizi adresine gönderebilirsiniz.

TENGA Türkiye ekibinin hangi parçası olursanız olun, her zaman yenilik yapmaya ve katkı sağlamaya fırsatınız olacaktır. Bireylerin ve markaların devamlı yenileşmesi en önem verdiğimiz konu olduğu için sürekli yetiştiriyor ve yeni fikirlerinizi ödüllendiriyoruz. Bizimle çalışıyorsanız, aynı zamanda toplum için çalışıyorsunuz; birçok konuda toplumsal farkındalığı arttırmak için önemli sorumluluklar alıyorsunuz demektir.

TENGA’nın ana görevi, cinsel sağlık sektöründe dünyadaki en yenilikçi marka olma ünvanını elinde tutmak, tüm dünya insanlarına sağlıklı ürünler ve konseptler sunmak, cinsel ve sosyal yaşamlar arasında denge kurmaktır. Bu farklı yaklaşımla, 50’nin üzerinde ülkede, her gün milyonlarca insana renkli maceralar sunarak yaşamı bir oyun alanı haline sokuyoruz.

TENGA’nın Türkiye’deki faaliyetleri her geçen gün genişliyor ve bu faaliyetleri yöneten ekibin sayısı devamlı artıyor. Ekibimizin bir parçası olmak demek, öncelikli olarak takım oyununa inanmak, başarılabileceklerin sonsuzluğuna inanarak, yüksek motivasyon sahibi olmak demektir. Her alanda yenilik yapmak için çabalamak, girişimci olmak, teknoloji ve bilimi takip etmek, sanata değer vermek ve zekaya yatırım yapmaktır. Dünyayı değiştirebileceğinize inanmak, Türkiye'yi daha da geliştirmeye hazır olmaktır. Durmamak, devam etmek, daha ileriye gitmek, daha yenisi, daha iyisinin peşine düşmektir.

Takımımız en büyük gücümüz, kalitemizin ise en büyük güvencesidir. Ne mutlu ki Türkiye'de başarmak istediğimiz yüce sorumlulukları taşıyabilecek nitelikte bir ekibe sahibiz. Devamlı üretip, geliştirip, tüm dünyayı takip eden, sinerji içinde çalışan ve ileriyi gören bir ekibiz. Dinamik bir ekosistem içinde etkileşiyoruz. Her çalışan bu sistemin önemli bir parçası ve bu sistemin her parçası yönetimi oluşturuyor. Alınan kararlarda, gerçekleştirilen projelerde herkes söz sahibidir.

Amacımız, en yetkin adayları seçerek, onları durmak bilmeyen bir eğitimin sürdüğü sistemimize katmak ve ihtiyacımız olan bilgi ve becerileri geliştirmelerine destek olmaktır. Hedefimiz, İnsan Kaynakları politikaları uygulamasında dünyanın sayılı şirketleri arasına girerek bu yönümüzü rekabetçi bir avantaja çevirmektir.

- Edinmiş olduğumuz değerler, kim olduğumuzu tanımlarken, aynı zamanda birbirimize, müşterilerimize, ve toplumumuza karşı olan tutumlarımızı oluşturuyor.
- İşgücümüz dahilinde her türlü farklı fikire saygılıyız. Hiçbir şekilde kişisel ayrım yapmadan faaliyet göstererek ilerliyoruz.
- Gün geçtikçe karmaşıklaşan iş dünyasında ve sosyal hayatta dürüstlük ve doğruluk ilkelerine bağlı kalarak, toplum tarafından gösterilen saygıyı korumakla yükümlü olduğumuzun farkındayız.
- Birbirimize güvenebileceğimiz bir çalışma ortamına sahipiz. Takımımızın her parçası kendisine ait sorumlulukların bilincindedir. Bünyemiz dışında bulunan birey ve grupların da güvenini kazanmak için çabalamaktayız.
- Sonuç odaklı olmaya önem vererek gelişen dünyamıza uyum sağlayabilmek için devamlı olarak araştırıyor, öğreniyor ve yeteneklerimizi geliştiriyoruz. Süregelen öğrenimimiz organizasyonumuzun organik yapısından kaynaklanmakta ve daimidir.
- TENGA’nın Türkiye’deki başarısına katkıda bulunan bireyleri, ekipleri, bayileri ve müşterileri tebrik ediyoruz ve onları ödüllendiriyoruz.