Müşteri Hizmetleri

Kargo Ücreti

1500 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Bu tutarın altında kalan alışverişlerde ise Türkiye'nin her yerine tek fiyat, kargo ücreti 65 TL'dir. Anlaşmalı kargo şirketi Yurtiçi Kargo'dur.

Teslimat Süresi

Genellikle çok hızlıyız ve hafta içi saat 14:00’a kadar verilen siparişlerin kargo çıkışını aynı gün, saat 14:00 sonrası verilen siparişlerin çıkışını ise bir sonraki iş günü yapmaktayız. Ancak, bilmeniz gerekiyor ki bazı yoğun dönemlerde siparişiniz onaylandıktan sonra paketinizin kargoya teslim edilmesi 3 iş günü sürebilir. Cumartesi ve Pazar günleri ise kargo çıkışımız yoktur.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Siparişinizi oluşturduğunuz aynı gün içinde paketinizi teslim almanız maalesef mümkün olamamaktadır. İstanbul depomuzdan çıkış yapmaktayız ve çalıştığımız kargo şirketi en erken 1 iş günü içinde teslimat yapabilmektedir. Hızlı moto-kurye hizmetimiz bulunmamaktadır.

İstanbul depomuzdan veya ofisimizden elden ürün teslimatı hiçbir durumda yapılmamaktadır. Adreslerimize çok yakın olsanız bile siparişiniz tarafınıza kargo ile gönderilecektir.

Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, kargo şirketinin dağıtıcısı adreste bulunan bir başka şahsa paketinizi teslim edebilir.

KKTC’ye kargo gönderimi maalesef yapamıyoruz. Tamamen KKTC gümrüğünden kaynaklanan sebeplerden dolayı kargo sürecinde aksaklıklar yaşanmaktadır. Bu nedenle de KKTC’ye sipariş gönderimi konusunda yardımcı olamıyoruz.

Sipariş Takibi

Paketiniz kargoya teslim edildikten sonra sisteme bilgi girişi yapılır ve tarafınıza e-posta gönderilir. Takip kodunuz ise kargolamanın yapıldığı aynı günün akşamı saat 20:00 civarında sisteme otomatik olarak yansımaktadır. Takip kodunuz belirdiğinde https://www.yurticikargo.com adresinden paket hareketlerini kontrol edebilirsiniz. Kargo hareketleri, genelde gece yarısı paketler bölge aktarma merkezine ulaştığında başlar.

Teslimatta Alıcının Bulunamaması

Adresinizde kimsenin bulunmaması durumunda, tarafınıza bir not bırakılır ve paketiniz, çalıştığımız kargo şirketinin en yakın şubesine teslim edilir. Lütfen bırakılan notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Kargo şirketi, paketi 2 gün şubede bekletir, eğer teslim almazsanız 3. günün sonunda, saat 16:00'da ürünü tarafımıza geri gönderir. Çalıştığımız kargo şirketi, tüm Türkiye'ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, bazı uzak köy ve kırsal bölgelere paket teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Eğer kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşündüğünüz bir yerdeyseniz, sipariş vermeden önce kargo şirketinin müşteri hizmetlerini arayarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğrenebilirsiniz. Böyle durumlarda paketiniz en yakın yerleşim merkezinde bulunan şubeye de getirilebilir ve sizden bu şubeden teslim almanız beklenebilir.

Kargo Şubesinde Teslimat

Paketinizin adresinize gelmesini istemiyorsanız, siparişlerinizi kargo şubelerinden teslim alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten, size en yakın Yurtiçi Kargo şubesini seçmeniz ve siparişinizi verirken şube ismini ‘Sipariş Notu’ veya ‘Teslimat Adresi’ kısmına yazmanız yeterli olacaktır. Bu tarz teslimatlar için ek ücret doğmayacaktır; https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/sube-sorgula

Paket Gizliliği

Özel yaşamınızın gizliliğine çok önem veriyoruz. Kargo poşeti üzerindeki adres etiketinde gönderici olarak marka yazmıyor. Kargo poşeti üzerinde, hiçbir şekilde logo, görsel, ibare, ürün ismi veya açıklaması bulunmuyor. Gönderilerin içeriği, ne kargo şirketi ne de paketi adresinize ulaştıracak kargo yetkilisi tarafından bilinmiyor. Siparişleriniz, öncelikle içi gözükmeyen kalın kutuya, daha sonra da içi hiçbir şekilde gözükmeyen kargo poşetine yerleştirilir. Dışardan elle bile dokunulsa içinde ne olduğu kesinlikle anlaşılmamaktadır. Her gün yüzlerce iş yeri adresine ve eve paket gönderimi yapıyoruz, hiçbir problem çıkmıyor. Kredi Kartı ekstrenizde de marka yazmaz, ürün veya sipariş içeriği hakkında bir bilgi kesinlikle gözükmez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR