Müşteri Hizmetleri

Her ikinci ürüne anında %20 indirim kampanyası

Kullanım sınırı olmaksızın tüm alışverişlerde geçerlidir. Bu kampanyadan faydalanmak için sepetinize 2 adet (aynı veya farklı) ürün eklemeniz yeterli olup fiyatı düşük olan üzerinden %20 indirim kazanırsınız. İndirimler sepete otomatik yansımaktadır. Aynı sepette 2'nin katları kadar ürün ekleyerek indirim kazanmaya devam edebilirsiniz. Tutar sınırı yoktur. Kampanyaya tüm TENGA ve iroha modelleri dahil olup sadece Kayganlaştırıcı ve Koleksiyon kategorileri dahil değildir. Sepete eklenen kayganlaştırıcı losyonlar için kendi indirim kampanyası ayrıca devreye girmektedir. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilebilir. TENGA kampanya koşullarında değişiklik yapma yetkisine sahiptir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

1500 TL ve üzerine Hole Lotion kayganlaştırıcılar %15 indirimli

Tüm alışverişlerde geçerlidir. Sepet tutarı tek seferde 1500 TL ve üzerine ulaştığında HOLE LOTION kayganlaştırıcılarda %15 indirim kazanılır. Kampanyadan faydalanmak için sepete sadece kayganlaştırıcılar eklenerek de 1500 TL tutarına ulaşılabilir. İndirimler sepete otomatik yansımaktadır. Kampanyaya tüm HOLE LOTION kayganlaştırıcı modelleri dahil olup adet arttırdıkça indirim kazanılmaya devam edilir. Kampanyalar birleştirilerek kullanılabilir. TENGA kampanya koşullarında değişiklik yapma yetkisine sahiptir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

1500 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo bedava

1500 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo bedavadır. Diğer tüm sipariş tutarlarında ise Türkiye'nin her yerine tek fiyat, kargo ücreti 75 TL'dir. Anlaşmalı kargo şirketi Yurtiçi Kargo'dur. Hafta içi saat 14:00’a kadar verilen siparişlerin kargo çıkışı aynı gün, sonrasında verilen siparişlerin çıkışı ise bir sonraki iş günü yapılmaktadır.

Peşin fiyatına 3 veya 6 taksit

Garanti Bankası'na ait tüm Bonus kredi kartları peşin fiyatına vade farksız taksit kampanyasına dahildir. Sanal kartlar da taksitlendirmeye uygundur. Garanti Bankası harici diğer bankaların Bonus özellikli kartlarıyla şu an için maalesef taksit yapılamamaktadır (Örneğin TEB, Denizbank, Şekerbank, ING Bank).

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR