Bayilik

TENGA Türkiye Bayilik Olanakları

TENGA’ya gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Mağazanızı TENGA satış noktaları arasında görmek ve sizlerle beraber çalışmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Bayilik başvurusu yapmaya hazırlanıyorsanız birkaç dakikanızı ayırarak aşağıdaki bilgileri dikkatlice okumanızı rica ederiz. Fiziksel bir eczaneniz varsa veya çeşitli markaların ürünlerini birlikte sunan bir e-ticaret sitesi sahibiyseniz ve TENGA bayisi olmak istiyorsanız öncelikle sizin hakkınızda bilgi sahibi olmamız gerekmektedir.

Çok sayıda bayilik başvurusu aldığımızı ancak bayilerimizin birbirlerine olan uzaklıklarını planlı şekilde gözetmemiz ve toplam sayılarını dönemsel olarak artırmamız nedeniyle tüm başvurulara olumlu dönüş yapamadığımızı bilmenizi isteriz.

Eczaneler dışındaki işletmelere çok özel şartlar dışında bayilik veremiyoruz. Eğer TENGA bayisi olmak istiyorsanız ve halihazırda kurulu bir eczaneniz varsa, veya aktif bir e-ticaret siteniz bulunuyorsa ki sadece çoklu ürünlerin satıldığı online alışveriş sitelerini değerlendirmeye alabiliyoruz, aşağıdaki formu doldurarak [email protected] adresine, mail başlığı kısmına “BAYİLİK” yazarak göndermenizi rica ederiz.

Şirket/Eczane İsmi:
Vergi Numarası:
Adres:
Web Sitesi:
Başvuran Kişinin Adı Soyadı:
İletişim için Telefon Numarası:
İletişim için Aktif E-Posta Adresi:
Başvurunuz Hakkında Diğer Bilmemizi İstediğiniz Notlar:

Bayilik başvurularına olumlu yanıt verileceğini maalesef garantileyemiyoruz. Değerlendirme sürecinde öncelikle satış platformunuzu incelememiz gerekiyor. Eğer eczaneniz veya websiteniz proje aşamasındaysa maalesef detaylı bilgi paylaşma konusunda yardımcı olamıyoruz. Planlama aşamasında bir projeniz varsa başvuruda bulunmadan önce projenizi hayata geçirmeniz gerekmektedir.

Sadece tek markanın ve ürünün satıldığı tekli ürün sitelerine bayilik maalesef veremiyoruz. Eğer bir e-ticaret siteniz varsa ve başvuruda bulunuyorsanız bu site birçok ürünün beraber satıldığı bir platform olmalıdır.

Bayilerimizin n11.com, hepsiburada.com ve gittigidiyor.com gibi pazaryerlerinde satış yapmalarına izin veremiyoruz. Bunun nedeni ise bu platformlardaki müşteri memnuniyeti oranını ve marka repütasyonunu korumak bunun yanında piyasadaki taklit ürünlerin müşterilere satışını önlemektir. Bu nedenle pazaryeri konseptli platformlarda TENGA satışı sadece distribütör firma tarafından yapılmaktadır.

Perakende bayilerimizin toptan satış yapmasına izin veremiyoruz. Eğer toptan satış ile ilgileniyorsanız ve ecza veya ıtriyat deposu sahibiyseniz lütfen başvurunuzda bunu ayrıca belirtiniz.