Ana Sayfa CUP Standard Seri ROLLING HEAD

ROLLING HEAD

ROLLING HEAD

DÖNER BAŞLIĞIN 360 DERECEDEN YARATTIĞI MASAJ İLE KEYİFLENİN

Esnek gövdesi sayesinde çeşitli hisleri deneyimlemek artık çok kolay; ileri geri, sağa sola ve diğer birçok keyifli hareketin yarattığı 360 derece onanizm tecrübesi.

Ürün Kodu : TOC-103
Marka : TENGA
Fiyatı : 149,00 TL
Kdv Dahil Fiyatı : 149,00 TL
Havale İnd. (%5) : 141,55 TL
Stok Durumu : Stoklarımızda
Güncelleme Tarihi : 23.5.2019 19:50:00
Bu Üründen Adet  
 
  • Ürün Bilgisi
  • Yorumlar (10)

Ürün Detayları

Ürün Özellikleri
Soru / Cevap


Tüm Onacup’larda narin bir giriş için Yumuşak Tampon!.

Girişe yerleştirilmiş yeni Kaygan Tampon ilk andan itibaren yumuşak bir deneyim yaşatır. Giriş, cilt için çok kaygan, yumuşak ve narin bir hale gelir. Losyonu içeride tutup, akmasını da önleyen tampon aynı zamanda içerideki havayı sıkıştırıp yukarıdaki deliğe doğru iterek güçlü bir emme kuvveti yaratır.

Ebatlar: 71×71×154mm/148g

Giriş çok dar, ne yapmalıyım?
Lütfen içeriye girişi tepe noktasında hava deliğini kapatan gri etiketi çıkardıktan sonra yapın. TENGA CUP’lar yukardaki delikten hava alıp vererek yumuşak bir giriş sağlar.

Hava deliğini nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum?
Hava deliğini parmağınızla kapatıp açarak içerdeki vakum düzeyini ayarlayabilirsiniz. Lütfen girişi gri etiketi çıkardıktan sonra yapın. Tamamen içeri girdikten sonra hava deliğini parmağınızla kapatıp açtıkça iç doku sizi sarmalayıp sıkıştırarak güçlü bir vakum oluşturur. Bu ayarlamayı dilediğiniz gibi yaparak en hoşunuza giden hissi yakalayabilirsiniz.

TENGA CUP serisi birden çok defa kullanılabilir mi?
TENGA’yla mümkün olan en iyi tecrübeyi, en yüksek hijyen standartlarında yaşamanızı istiyoruz. Birçok TENGA kullanıcısı CUP'larının içindeki silikon kısmı çıkartarak temizliyor ve CUP'larını tekrar tekrar kullanıyor. Öte yandan, temizlenip defalarca kullanılmak üzere tasarlanmış olduğundan, uzun süreli kullanım için FLIP HOLE serisini öneriyoruz.

TENGA CUP serisi modellerinde yumuşak tamponun üzerinde kesikler mevcut, acaba bu bir hata mı?
Hayır. CUP’ın içinin hava sızdırmaz özellikte olması nedeniyle, giriş esnasında bir miktar hava dışarı çıkabilmesi için yumuşak tampona bazı kesikler ekledik. Lütfen endişelenmeyin, ürünün kalitesi veya performansıyla ilgili hiçbir sorun yoktur.

Girişteki küçük silindir süngeri çıkarmalı mıyım?
Süngeri isterseniz çıkartabilirsiniz, isterseniz de çıkartmadan kullanıma başlayabilirsiniz. İçeri giriş esnasında küçük sünger en uç noktaya itilerek sizi rahatsız etmeyecek ve kullanım esnasında iç yüzeyin kaygan kalmasına yardımcı olacaktır.

TENGA CUP’larda elektronik herhangi bir özellik mevcut mudur?
Hayır. TENGA CUP hiçbir elektronik özelliğe sahip değildir.

Fiyatı daha pahalı olan ürünler daha iyi bir tecrübe mi vaad etmektedir?
Hayır. Hislere gelince her insanın kendine özgü bir beğenisi vardır, TENGA ürünlerinin her biri farklı zevklere hitap ettiği için fiyatlara bakarak kalite ve performans değerlendirmesi yapmak yanlıştır.

TENGA CUP serilerinin güvenlik ve hijyen standartları hakkında bilgi almak istiyorum.
TENGA CUP’ların hepsi, erkeklerin cinselliklerini prezervatif kullanmadan rahatça yaşabilmeleri amacıyla tasarlanmıştır, bundan nedenle güvenlik ve hijyen konularına mümkün olan en yüksek önemi gösterdik. Güvenlik sebeplerinden dolayı ürünlerin içinde hiçbir şekilde vinil-klorür v.b. gibi zararlı maddeler bulunmaz. Buna ek olarak losyonlarımızın üretiminde de tüm güvenlik önlemlerini fazlasıyla alarak size kaygı duymayacagınız bir ortam sunduk.

Kullanım sona erdikten sonra TENGA CUP’ları nasıl çöpe atarım?
TENGA CUP’ların hepsi geri dönüştürülebilir plastik grubuna dahil ürünlerdir, dolayısıyla rahatlıkla çöpe atabilirsiniz. Geri dönüşüm ve çöpe atış şekli yaşadığınız bölgeye göre değişiklik gösterecektir.

Ürün Yorumları

22.4.2014 21:30:00
Süpper

İçindeki süngeri çıkartınca daha az darlık hissi veriyor (daha az sıkıyor) bu da daha fazla zevk daha fazla tenga yla vakit geçirmek demek oluyor, süper... şimdi air cushion alıcam, onun resminde (çizimlerinde) sünger yok anladığım kadarıyla, bakalım o nasıl bir haz yaşatacak.

Misafir Kullanıcı

16.8.2013 20:56:00
çok beyendim

bu ürünü aldım 500 tane kadın kermişliğim var hiçbiri bunun kadar zevk vermedi valla kesin alın çok zevkli

Misafir Kullanıcı

6.3.2013 15:43:00
Denemek lazım.

Daha önce başka ürünler kullandım, TENGA duydum ama türkiyede ne zaman satılır diye merak ettim. Bir de baktım resmi sayfa açılmış. Bu ürünü sipariş verdim. Bakalım dedikleri gibi var mı.

Misafir Kullanıcı

18.11.2012 15:52:00
Rolling Head

Açıkçası söyleyecek negatif hiçbir şeyim yok, çok güzel bir solo seks deneyimi yaşatıyor. Oral seksteki deep throat tecrübesini yaşatan deep throat cuptan sonra bunu aldım, bu model partnerinizin üstte olduğu pozisyonu simüle ediyor sanırım. TENGA çok garip bir marka Japonlar garip insanlar.. :D

Misafir Kullanıcı

10.3.2012 11:56:00
Yorum

EGGler uzun süre gidicek ürünler değil, CUPlar güzel ama 10 kereden fazla rahat rahat yıkayarak kullanmak isteyenler FLIP veya 3D serisinden alsın. Ben Rolling Head CUP aldım, silikon olduğu için 8-9 kere yıkayarak kullandım fakat sonra uğraşamadım, FLIP HOLE kadar rahat yıkanmıyor. Duyduğum 30 kere kullananlar bile varmış bu CUPları. FLIP yıllarca gider :)

Misafir Kullanıcı

26.12.2011 03:39:00
Farklı modeller

Mastürbatörde bu kadar çeşit olunca insan affalıyor. Bu sanırım partneriniz üstteykenki durumu yaşatmak için tasarlanmış.

TENGA Türkiye

21.12.2011 22:52:00
Japonlar.

Japonlardan başkası yapamazdı.

TENGA Türkiye

20.12.2011 20:31:00
Akordiyon gibi

Orta kısmı akordiyon gibi bunun, mesela ben en uç noktaya kadar gelemediğimde biraz bastırıp kısaltabildim. Tüm iç kısmı hissedebiliyosun, o zaman harika bi duygu.

TENGA Türkiye

19.12.2011 19:26:00
Türkiye buna hazır mıydı?

Döner başlıklı jilet vardı da buna hazır mıydık biz şimdi. Gel sen japon kültürünü buraya sok, olacak iş mi, vallahi ortalık yerinden oynar.

TENGA Türkiye

19.12.2011 15:04:00
Döner başlık

Bu dönünce neler olur bilemem. :)

TENGA Türkiye

Yorum Puanlama Sonuçları

%10
 
%20
 
%70
 


 Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.
TENGA Türkiye Facebook TENGA Türkiye Twitter
Kargo 5TL
100TL Üzeri Kargo Bedava Paket Gizliliği
Kapıda Ödeme Axess'e 12 Taksit
Copyright© Pandoris® LTD. Her hakkı saklıdır.