Ödeme Çeşitleri

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Sitemizde yer alan tüm fiyatlara KDV dahildir.

Kredi KartıBütün bankaların Kredi Kartlarıyla 3D Secure 100% Güvenli Ödeme yapabilirsiniz.

Taksit seçeneklerimiz sadece AXESS ve BONUS kartlar için geçerlidir.

Sitemiz bankalar tarafından kurulmuş olan özel güvenlik duvarlı 128 bit şifreleme tekniği ile korunmakta olup, sanal ortamda kredi kartı bilgilerinizi vermenizin hiçbir riski ve tehlikesi bulunmamaktadır. Sisteme kredi kartı bilgileriniz girilirken bu bilgiler tarafımızca görülmemekte, direkt şifrelenerek muhatap banka merkezine ulaşmakta ve bankadan online gelen onay neticesinde siparişiniz tamamlanmaktadır. Siparişinizin son ödeme ekranında ödemek istediğiniz kredi kartı ve taksit seçeneğini kendinizin seçmesi gerekmektedir.

Havale/EFT

Havale/EFT ile ödemelerde %5 indirim kazanırsınız. Ödeme sayfasında Havale/EFT seçeneğini seçtiğinizde sipariş toplamınız indirimli gözükür.

Havale/EFT ile ödeme yapmayı tercih ederseniz sipariş tutarını, siparişinizi verdikten sonra en geç 3 gün içinde aşağıdaki banka hesap numaralarından birine göndermeniz yeterli olacaktır. Açıklama alanına size verilen sipariş numarasını veya siparişi oluşturduğunuz isim ve soyadı mutlaka yazmalısınız.

Tüm Hesaplar İçin - Hesap Alıcı Adı: Pandoris İth. İhr. Paz. Ltd. Şti.

Garanti Bankası
IBAN: TR02 0006 2001 0970 0006 2982 60
İstanbul - Beykoz Şubesi (Şube Kodu: 1097)
Hesap No: 6298260

İş Bankası
IBAN: TR80 0006 4000 0011 0100 7536 33
İstanbul - Beykoz Şubesi (Şube Kodu: 1010)
Hesap No: 0753633

Akbank
IBAN: TR06 0004 6000 3688 8000 0735 04
İstanbul - Beykoz Şubesi (Şube Kodu: 36)
Hesap No: 73504

Teslimatta Ödeme

Teslimatınızı yapmaya adresinize gelen kargo görevlisine kapıda veya paketinizi kargo şubesinden teslim alıyorsanız şubede Nakit veya Kredi Kartı ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.

Ödemenizi teslimat esnasında yaptığınızda kargo şirketi bu tutarı bize aktarmak için bir hizmet bedeli almaktadır. Dolayısıyla bu tür ödemelerde kargo ücretinden bağımsız olarak tarafınıza bir ek bedel ugulamaktayız. Sitemizden siparişinizi oluşturduğunuzda gördüğünüz toplam bedel haricinde bir tutar ise sizden kesinlikle tahsil edilmeyecektir.

Teslimatta Nakit Ödeme Bedeli: 8 TL (KDV Dahil)
Teslimatta Kredi Kartı ile Tek Çekim Ödeme Bedeli: 15 TL (KDV Dahil)

Siparişiniz esnasında üyelik bilgilerinizi girerken mutlak surette size ulaşılabilecek bir cep telefonu numarası girilmelidir. Teslimatta ödemeli siparişler alındıktan sonra, verilmiş bilgilerin doğruluğunun teyidi amacıyla vermiş olduğunuz numaradan müşteri temsilcimiz tarafından aranacak ve son teyit akabinde işleminiz onaylanacaktır.

PayPal ile Ödeme

Dünyanın en güvenli ödeme sistemini sizlerle buluşturuyoruz.

Ödeme sayfasına geldiğinizde PayPal kutucuğunu işaretleyerek direk PayPal güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. PayPal bilgilerinizi yazarak 100% Güvenli Ödeme ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kargo bedeliniz ücretsiz değilse siparişinizin son toplamı PayPal'ın sayfasına yönlendirildiğinizde sol üst tarafta gözükecektir.

Para Puan - Hediye Çekleri Kullanımı

Ödeme Sayfasına geldiğinizde aşağıdaki görseldeki gibi 'Para Puanımı Kullanmak İstiyorum' kutucuğunu işaretlemeniz gerekmektedir.

Hesabınıza yüzdesel olarak bir indirim tanımlanmış ise bir işaretleme gerektirmeden sipariş tutarınıza otomatik olarak indirim uygulancaktır.


TENGA Türkiye Facebook TENGA Türkiye Twitter
Kargo 5TL
100TL Üzeri Kargo Bedava Paket Gizliliği
Kapıda Ödeme Axess'e 12 Taksit
Copyright© Pandoris® LTD. Her hakkı saklıdır.