Kariyer

 

Kariyer

 

TENGA Türkiye ekibinin hangi parçası olursanız olun, her zaman yenilik yapmaya ve katkı sağlamaya fırsatınız olacak!

Bireylerin ve markaların devamlı yenileşmesi TENGA’nın en önem verdiği konu, dolayısıyla sürekli yetiştiren ve yeni fikirlerinizi devamlı ödüllendiren bir atmosfere sahibiz.

Bizimle çalışıyorsanız, aynı zamanda toplum için çalışıyorsunuz, bir çok konuda toplumsal farkındalığı arttırmak için önemli sorumluluklar alıyorsunuz.

Dışarıda çalışmıyorken geçirilen zaman masa başında çalışarak geçirilen zaman kadar değerli. Bu yüzden göreceli bir ofis kavramına sahibiz ve esnek çalışma koşulları sunuyoruz.

TENGA’nın ana görevi, yetişkin oyuncakları sektöründe dünyada en yenilikçi marka olma ünvanını elinde tutmak, tüm dünya insanlarına yepyeni konseptler sunmak, cinsel ve sosyal yaşamlar arasında denge kurmaktır. TENGA, farklı yaklaşımıyla, 40’ın üzerinde ülkede, her gün milyonlarca insana renkli maceraları sağlık şekilde sunarak yaşamı bir oyun alanı haline sokuyor.

TENGA’nın Türkiye’deki faaliyetleri her geçen gün genişliyor ve bu faaliyetleri yöneten ekibin sayısı devamlı artıyor. TENGA ekibinin bir parçası olmak demek, öncelikli olarak takım oyununa inanmak demektir. Başarılabileceklerin sonsuzluğuna inanarak, yüksek motivasyon sahibi olmak demektir. Yenilikçi bir yaşamı desteklemek, her alanda yenilik yapmak için çabalamak demektir. Girişimci olmak, teknoloji ve bilimi takip etmek, sanata değer vermek, zekaya yatırım yapmaktır.

Takımımız en büyük gücümüz, kalitemizin ise en büyük güvencesi. Ne mutlu ki Türkiye'de başarmak istediğimiz yüce sorumlulukları taşıyabilecek nitelikte bir ekibe sahibiz. Devamlı üretip, geliştirip, tüm dünyayı takip eden, sinerji içinde çalışan ve ileriyi gören bir ekibiz. Dinamik bir ekosistem içinde etkileşiyoruz. Her çalışan bu sistemin önemli bir parçası ve bu sistemin her parçası yönetimi oluşturuyor. Alınan kararlarda, gerçekleştirilen projelerde herkes söz sahibi!

TENGA ekibine dahil olmak demek dünyayı değiştirebileceğine inanmaktır, Türkiye'yi daha da geliştirmeye hazır olmaktır. Durmamak, devam etmek, daha ileriye gitmek, daha yenisi, daha iyisinin peşine düşmektir.

TENGA İnsan Kaynakları politikaları şirket çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerinin tamamlanmasına özellikle önem veriyor.

Amacımız, en yetkin adayları seçerek, onları durmak bilmeyen bir eğitimin sürdüğü sistemimize katmak ve ihtiyacımız olan bilgi ve becerileri geliştirmelerine destek olmaktır. Hedefimiz, İnsan Kaynakları politikaları uygulamasında dünyanın sayılı şirketleri arasına girerek bu yönümüzü rekabetçi bir avantaja çevirmektir.

Değerler

TENGA Türkiye olarak edinmiş olduğumuz değerler, kim olduğumuzu tanımlarken, aynı zamanda birbirimize, müşterilerimize, ve toplumumuza karşı olan tutumlarımızı oluşturuyor.

Kişiliğe Saygı

İşgücümüz dahilinde her türlü farklı fikire saygılıyız. Hiçbir şekilde kişisel ayrım yapmadan faaliyet göstererek ilerliyoruz.

Etik Değerler

Gün geçtikçe karmaşıklaşan iş dünyasında ve sosyal hayatta dürüstlük ve doğruluk ilkelerine bağlı kalarak, toplum tarafından gösterilen saygıyı korumakla yükümlü olduğumuzun farkındayız.

Güvenilirlik

Birbirimize güvenebileceğimiz bir çalışma ortamna sahipiz. Takımımızın her parçası kendisine ait sorumlulukların bilincinde. TENGA bünyesi dışında bulunan birey ve grupların da güvenini kazanmak için çabalamaktayız. Bunu organizasyonumuz bir bütün olarak gerçekleştirmekte, görevlerini zamanında yerine getirmekte.

Sürekli Gelişim ve Kişisel Yenilenme

Sonuç odaklı olmaya önem vererek gelişen dünyamıza uyum sağlayabilmek için devamlı olarak araştırıyor, öğreniyor ve yeteneklerimizi geliştiriyoruz. Süregelen öğrenimimiz organizasyonumuzun organik yapısından kaynaklanmakta ve daimidir.

Başarı

TENGA’nın Türkiye’deki başarısına katkıda bulunan bireyleri, ekipleri, bayileri ve müşterileri tebrik ediyoruz ve onları ödüllendiriyoruz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuan için açık pozisyonumuz bulunmamaktadır. Veritabanımızda yer almak ve size uygun bir pozisyon açıldığında değerlendirmeye almamız için CV'lerinizi info@tenga.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

 

TENGA Türkiye Facebook TENGA Türkiye Twitter
Kargo 5TL
100TL Üzeri Kargo Bedava Paket Gizliliği
Kapıda Ödeme Axess'e 12 Taksit
Copyright© Pandoris® LTD. Her hakkı saklıdır.